Mūsų elektroninėje parduotuvėje įsigytas prekes pristatome į bet kurią Lietuvos vietą per 1-5 (penkias) darbo dienas po Jūsų apmokėjimo už prekes gavimo. Reikalui esant dėl tikslaus pristatymo laiko ir adreso su Jumis susisieksime Jūsų nurodytu telefonu.

Pristatymo paslaugos Lietuvoje:

Prekių pristatymas visoje Lietuvoje yra vykdomas per kurjerį.

Užsisakius prekių daugiau kaip už 30 eurų, pristatymas yra nemokamas.

Yra galimybė nemokamai atsiimti įsigytas prekes adresu: Daugėliškio g. 32-301, Vilniuje.

Prekių atsiėmimas:

Prekės pristatomos visoje Lietuvoje darbo dienomis 8-18 val. į Jūsų užsakyme nurodytu adresu. Jei  kurjeriai Jūsų neras, bus paliktas pranešimas, kur galima atsiimti siuntą.
Priimdami pristatytas prekes, patikrinkite siuntos būklę bei pasirašykite siuntos dokumentuose. Pasirašytas dokumentas yra  įrodymas, kad tvarkingos prekės buvo pristatytos būtent Jums.

Kokybiškų prekių grąžinimas negalimas !!!

SVARBU! Pristatymo išlaidos į elektroninėje svetainėje nurodytą prekės kainą nėra įskaičiuotos. Prekių pristatymo suma bus pridėta prie prekių krepšelio vertės. Svetainėje nurodytos prekių kainos ir pristatymo kainos yra galutinės, t.y. į kainą yra įskaičiuotas įstatymu numatytas dydžio pridėtinės vertės mokestis.

Jei turite klausimų dėl prekių pristatymo paslaugų - prašome kreiptis el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba darbo dienomis nuo 8 val. iki 16 val. tel.: +370 659 42619, +370 614 44661 arba  +370 52 450415