1. Prie Jums tinkančios prekės, įveskite pageidaujamą prekėa skaičių ir spauskite mygtuką ‘‘ Į krepšelį“. Produktas jau bus įtrauktas į Jūsų krepšelį.

2. Prekių kiekį krepšelyje visada galite matyti dešiniajame krašte "Prekių krepšelio" laukelyje. Bet kuriuo momentu "Prekių krepšelio" laukelyje paspaudę užrašą "Rodyti krepšelį“ galėsite pasitikslinti, kokios prekės jau yra Jūsų prekių krepšelyje. Jei nusprendėte vienos ar kitos prekės nepirkti, tada paspauskite šalia esantį perbrauktą apskritimą (užėjus ant jo atsiranda užrašas "Pašalinti prekę iš krepšelio" ) ir prekė bus pašalinta iš krepšelio. Jei norite pakeisti prekės kiekį, įrašykite kiekį laukelyje ir paspauskite šalia esantį atnaujinimo mygtuką (dvi mėlynos rodyklės).

3. Tęskite apsipirkimą, kai baigsite grįžkite į “Prekių krepšelį“ , jei turite dovanų kuponą įveskite jo kodą ir spauskite ‘‘Užsakyti“.

4. Žemiau, po prekių sąrašu, matysite kiek turėsite mokėti už pristatymą ir kokia yra galutinė užsakymo suma. Spaudžiate "Tęsti".

5. Pasirinkite ar norite, kad prekės būtų pristatytos jūsų nurodytu adresu, ar pageidaujate prekes atsiimti patys. Spaudžiate "Tęsti".

6. Pasirenkate vieną iš trijų nurodytų mokėjimo būdų.

"Pavedimu" - sumokate į banko sąskaitas, kurios bus nurodytos Jūsų užsakymo patvirtinime, kurį gausite el. paštu.
"Grynais, pristačius prekes" - sumokate kurjeriui, kuris pristatys prekes. (Turėti tikslią pinigų sumą).
"Visi kiti nurodyti Lietuvos bankai ir atsiskaitymo vietos" - apmokate per elektroninės bankininkystės sistemą.

Spaudžiate "Patvirtinti užsakymą"  

8. Po užsakymo patvirtinimo el. paštu gausite sąskaitą už prekes.